Йени Тренд, Йени Меслек: Блогер Олмак

Dijital dünyanın hayatımızdaki yerini ve sosyal medyanın gücünü düşündüğümüzde ve yeni medya kavramıyla birlikte i ve ve sosyal hayatımıza gelen yeniliklere baktığluenceenceı You You You You You You You You You You You You You You You You You You You You You You You You You You You You You You You You You You You…………………………… Вы знаете, что такое марак, иди, иди, иди, и тренды, и уши, и тарафины, и в то же время, Мадди-Бир-Казанча, Денюштую, Вейя, Дюнюштюрюлдю, Олуйор.

Bu yeni yaklaşımları kendi meslekleri haline getiren internet ünlülerine ithafen sizin de hemen aclınıza Andy Warhol’un o meşhur sözünün geldiğinden eminim. Evet, bilgi çağının bize getirdikleriyle birlike siradan insanlar da artık kolayca birer ünlü haline gelebilmekte. Bu da dijital mecranın bireylere sunduğu en önemli alanlardan biri olmakta

Энди Уорхол

‘Bir gün herkes 15 dakikalığına ünlü olacak’

Вы сможете узнать больше о вашей жизни в Интернете, а также о том, что вы должны быть счастливы и счастливы. Актив ve çok takipçili blog sahibi olmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bazı noktalar var. Uok uzun yazılar yazmamakla birlikte ilginç içerik oluşturabilmek önemli. Yazılacak konuyu belirlemek de bir diğer husus. En çok karşılaşılan blogger’lar gezginler olmakla birlikte sağlık, teknoloji, фильм gibi ее konuya dair блог yazabilirsiniz.

Блог açmak 2018 года в Интернете на сайте yollarından birisi.

«Günlük 1000–2000 kişinin girdiği genel içerikli bir blog’un parasal yönden belirli bir getirisi vardır. Örneğin bir sağlık bloğunun veya teknoloji bloğunun tıklama başına alacağı kazanç 1 TL ve üzeri olurken, genel içerikli bir bloğun kazancı 0.2–0.3 TL olabilmekte. Bloglardan para kazanma yöntemleri oldukça çeşitli, bloğunuza reklam alamak veya bloğunuzda ürün satmak da izleyebileceğiniz yollardan.

Ziyaretçi sayısına göre blog gelirleriniz değişecektir. Веб-сайт кишлака sahiplerinin aylık 1.000 TL ile 10.000 TL arasında bir para kazanması mümkünken bu miktar Onedio gibi mecralarda ise 100.000 TL ve daha fazlası şeklinde olabilmektedir.

– – – – – – – – – – – – –

Бу язы, редактор контента AFI’de olarak görev yapan Ahsen Durukan tarafından yazılmıştır.